מועדון ניו יורק

מועדון ניו יורק

תשכחו מכל מה שהכרתם עד עכשיו..
מועדון כזה עוד לא ראיתם. בהתחייבות! מועדון ניו יורק אשר ממוקם בראשון לציון שובר את כל חוקי המשחק ומציב לכל המתחרים חף גבוה מאוד. עם מערכת תאורה וסאונד שלא משנה מה נרשום לא יספיקו לתאר אותם.

לייזרים תלת מימד, רובוסקנים חכמים 360 מהדגמים הכי חדשים שיש!, 10 מסכי LCD, פינת VIP למבוגרים המאובזרת בריהוט אלטרנטיבי לנוחות האורחים. והלוקיישן שלו? מוווושלם! אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו ובוא גם אתם לחגוג במועדון הכי מפואר בראשון לציון. בהתחייבות!

  

מועדון לבת מצווה - מועדון ניו יורק

פס הפרדה
  מועדון ניו יורק מועדון ניו יורק  מועדון ניו יורק  מועדון ניו יורק מועדון ניו יורק 

 חזרה ל מועדונים לבת מצווה

  

 

 

מועדונים לבת מצווה - מועדון ניו יורק

מחפשים מועדונים לבת מצווה בראשון לציון ?
מועדון לבת מצווה ברמה שלא הכרתם? חושבים שכבר ראיתם הכל?

אז תחשבו שוב!


מועדון ניו יורק – מועדון לבת מצווה בראשון לציון הכי מפואר שראיתם. בהתחייבות! מועדון ניו יורק ממוקם בלב ליבה של העיר ראשון לציון (אזור התעשייה הישן, ליד הנאפיס) אשר שובר את כל חוקי המשחק ומציב רף חדש לכל ה מועדונים לבת מצווה האחרים. עם מערכות סאונד ותאורה מהטובות הקיימות בארץ! 20 אלמנטים שונים של לייזרים תלת מימד, רובוסקנים חכמים (360 צבעוני!!) הפועלים לפי קצב המוזיקה ותאורת לד חבויה בעמודי המקום וזה עוד כלום!

 

מועדונים לבת מצווה – ברמה שעוד לא הכרתם..

ב מועדון ניו יורק בראשון לציון תוכלו למצוא 10 מסכי LCD בטכנולוגית LED לאורך כל המועדון להקרנת המצגת\ תמונות מהבוק שלך, פינות VIP מרווחות לנוחות המבוגרים, עמדת לד ענקית לדיגיי במרכז רחבת הריקודים ככה שתוכלי לעלות לעמדה של הדיגיי ולחלק לכל החברים שרוקדים הכי יפה ועושים הכי הרבה שמח פרסים וסטיקלייטים. בנוסף.. ב מועדון ניו יורק ראשון לציון חדר הלבשה אשר נבנה במיוחד בשבילך, כדי שתוכלי להחליף את הבגדים ולהתאפר באין מפריע.

 

מועדון ניו יורק – אטרקציות לאירוע

אז מועדון לבת מצווה יש? מה עם אטרקציות? גם יש! סנטרל קלאב דואגת לכם לאירוע מרגש עם שלל עצום של אטרקציות לבת מצווה. עמדות מולטימידה, שולחנות משחק, עמדות WII, פינות איפור ועוד. אנו ב סנטרל קלאב נרכיב לכם חבילת אטרקציות ב מועדון לבת מצווה הכי יפה שיש – מועדון ניו יורק בתקציב ריאלי ומותאם אישית ליכולות שלכם. אז אל תפספסו את ההזדמנות שלכם לחגוג ב מועדון ניו יורק ה מועדון לבת מצווה הכי יפה מכל ה מועדונים לבת מצווה שאתם מכירים!

 

למה אתם מחכים?
התקשרו עכשיו – 054-444-555-8