בחר\י לך אטרקציות לבת מצווה!

כי את האירוע הזה אף אחד לא ישכח.

אטרקציות לבת מצווה

 כניסות מרשימות לבת מצווה

 עמדות מולטימדיה לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה - מיוחדות

משהו מתוק

 

 

אטרקציות לבת מצווה \ אטרקציות לבר מצווה

איפה חוגגים בת מצווה, זוהי שאלה מצוינת. התשובה תלויה לא רק בנושא התקציבי, אחד האלמנטים הראשונים הקופצים לנו לראש, אלא גם במה הנערה רוצה שיהיה באירוע שלה. מועדונים בתל אביב לבת מצווה מציעים מגוון עשיר של פינוקים, השאלה אילו אטרקציות לבת מצווה מתאימות לה ולקהל האורחים.

 

סוגי אטרקציות לבת מצווה

מבוך לייזר מזמין את בני הנוער לנסות כוחם במעבר בין קרני הלייזר מבלי לגעת בהם. מערך זה שנקרא לייזר בוקס מתאים למקומות גדולים וקטנים כאחד, הוא מפעיל משתתפים רבים ונוח לפעולה. מתקנים מתנפחים הם הלהיט בקרב בני הנוער, לדוגמה, מתקן כדורסל בו האורח יושב על כיסא ומנסה לקלוע לסל בעוד הכיסא זז. המתקן נחשב משעשע במיוחד הן עבור האורח שמנסה כוחו והן עבור הצופים.

 

עוד אטרקציות לבת מצווה בתחום המתנפחים הם קירות הטיפוס. אלה נדרשים לרחבה גדולה ומהווים מקור להנאה ולאתגר לכל  המשתתפים. מתקן מתנפח נוסף מאפשר תחרות בין שני מתחרים (מי מפיל את מי). על אותו משקל מוצגת זירת הסומו בה על כל משתתף להפיל את השני. כאמור, יש עוד אטרקציות לבת מצווה בתחום המתנפחים. אם זה מה שמתאים, מומלץ לברר לעומק. (יש לבדוק אם אטרקציה לבת מצווה מסוג זה מתאים לקייום בתוך מועדונים לבת מצווה, לא כולם מאפשרים זאת).

 

במידה ומדובר בספורט מוטורי או אתגרי מומלץ לתת מבט במתקן הגיירו המבצע סימולציה של ריחוף ונחשב מוצלח ומאתגר במיוחד. טרנד חדש שנוסף הוא הנעלים הקופצות. נעלים מיוחדות המקנות את היכולת לקפוץ, פשוט חוויה. הטרמפולינות תפסו תאוצה וכיום מוגשות בגדלים שונים. אחת המוכרות בהן היא הטרמפולינה בה יכולים ארבע משתתפים לקפוץ יחד , בו זמנית, על ידי מערכת כבלים מיוחדת.

 

הערות חשובות 

חשוב לשכור את שירותיה של חברה מפעילה מקצועית ואמינה הפועלת בתחום באופן שוטף. חשוב לברר כמה אנשי צוות עתידים להגיע כדי לוודא שיש מספיק כוח אדם. מתקנים רבים נדרשים לחשמל ולכן יש לשאול האם לחברה גנרטור בו היא עושה שימוש ומה קורה אם מתקן כלשהו מתקלקל במהלך האירוע.

 

לסיכום, אלה היו רק כמה וכמה אטרקציות על קצה המזלג, קיימות עוד רבות כגון תותחי קצף, ואטרקציות המשלבות מים, משחקי מולטימדיה, משחקי שולחן ועוד. יש לקחת בחשבון שלא כל אטרקציה יכולה להתבצע בכל חלל.