מועדון לבת מצווה בראשון לציון

ברוכים הבאים לסנטרל קלאב
בחר\י לך מועדון לבת מצווה! מתוך רשימה ארוכה של מועדונים לבת מצווה 

מועדונים לבת מצווה - מועדון הגג

מועדונים לבת מצווה - מועדון מיאמי קלאב

מועדונים לבת מצווה - מועדון ניו יורק

מועדונים לבת מצווה - מועדון חדש

חוגגים בת מצווה גם בראשון לציון:

מסיבות בר מצווה הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים החמים בשוק האירועים והבידור. מסיבות בת מצווה הפכו להיות מסיבות מושקעות הכרוכות בתכנון והפקה רציניים וכל זאת כדי לתת לכלת הבר מצווה את האירוע המושלם. כל הורה שביתו מגיעה לגיל בת מצווה שם לב לשינוי שחל הילדה הקטנה שהכיר, והוא רואה לנגד עיניו כיצד היא נפרדת מהילדות שלה וצומחת אל העתיד המחכה לה כנערה צעירה ומתבגרת. מסיבת בת מצווה נועדה לציין בדיוק את החשיבות שיש לחלק הזה בחייה של כל נערה, והנערות מתייחסות למסיבה כאל האירוע המשמעותי ביותר. לא אחת רמת הדרישות של הבנות אינה נופלת מהדרישות שמעמידות כלות צעירות המתכוננות לחתונתן. בעשור האחרון נפתחו מספר מועדונים המתמחים בארגון מסיבות בת מצווה והם אינם מקיימים אירועים אחרים. מועדונים כאלה דואגים לכל צרכיה של כלת הבת מצווה ומבטיחים לה אירוע בלתי נשכח כראוי לכלה צעירה. האופציה לאירוע בת מצווה במועדון מתמחה אינה שמורה רק לתל אביבים שבינינו וכיום גם למתגוררים מחוץ לתל אביב יש האופציה הזו, ומועדונים לבת מצווה נפתחו בכל ערי הלווין של תל אביב. כיום ניתן למצוא מועדון לבת מצווה בראשון לציון, בפתח תקווה ובערים נוספות מסביב לתל אביב.

מה חשוב בבחירת מועדון?

אחד הגורמים החשובים בבחירת מועדון לבת מצווה הוא מיקום המועדון. חלק נכבד מאורחי כלת הבר מצווה, הם בני ובנות כיתתה. לילדים כאלה אין רשיון נהיגה ואין להם יכולת הגעה עצמאית למקום האירוע, ולכן יש חשיבות רבה לנגישות קלה למועדון. ילדים תושבי ראשון לציון לא יוכלו להגיע עצמאית למועדון בפתח תקווה או תל אביב וגם לו יכלו להגיע ספק רב אם יוכלו לשוב לבתיהם בעזרת תחבורה ציבורית. בעיה זו נפתרה בעקבות פתיחת מועדון לבת מצווה בראשון לציון אשר מאפשר לאורחי האירוע הגעה קצרה קלה ומהירה, ללא צורך בהורים שיסיעו את ילדיהם ויאספו אותם בתום האירוע. מועדון בת מצווה מתמחה מאפשר קבלת אירוע כחבילה כוללת,לרבות כל האטרקציות וההפעלות הרווחות בסוג זה של אירועים. אם אתם תושבי ראשון והסביבה אין לכם צורך לחפש רחוק מדי ותוכלו למצוא מועדון לבת מצווה ממש בסמוך למקום מגוריכם.

מדוע דווקא מועדון בת מצווה?

מועדוני בת מצווה הם מועדונים המתוכננים בקידה ומותאמים בשלמות לקיום אירועי בת מצווה המיועדים לילדים צעירים. כך הותאם הריהוט והציוד לגודלם של ילדים, מגוון האטרקציות הקיימות במועדונים אלה נבחרו בקפידה והן חוויות שבני נוער וילדים יהבו לאהוב. במחיר סביר לחלוטין, הנמוך בהרבה ממחיר שכירת אולם אירועים רגיל, יכולים היום תושבי ראשון לציון להות ממועדון בת מצווה איכותי, המספק שירותים ואטרקציות מלהיבות ומפנקות הן לכלת הבת מצווה והן להוריה. מועדוני בת המצווה מספקים יחד עם חברות הפקה ואנשי בידר שלל חוויות שאותן לא תוכלו לקבל באולם אירועים רגיל וכל זאת ללא תוספות מחיר מיותרות. כולנו יודעים שבאולם רגיל על כל שינוי קטן בסידור או על כל תוספת טיפשית ניאלץ לשלם מחיר יקר. הוספה של כמה פרחים על השולחנות יכולה להגיע למאות שקלים וקונפטי היורד מהתקרה פירושו עוד כמה מות שקלים, וכן הלאה עד לעלות מטורפת של אלפי שקלים עבור פרטים קטנים וחסרי משמעות אמתית. במועדון בת מצווה תקבלו את כל זה ואף יותר ובמחיר זול בהרבה. אמנם עדיין מדובר בכמה אלפי שקלים לערב, אך בהשוואה לעלות של עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים הדרושים לאירוע ערב באולם סטנדרטי זה באמת רק כסף קטן.