רעיונות לבת מצווה

 

מחפשת רעיון מקורי לאירוע בת המצווה שלך?

מחפשת משהו שעדין לא היה? משהו שכולם יתלהבו ולא יפסיקו לדבר עליו?

הגעת למקום הנכון! הרעיונות לאירוע המושלם

 

 

כניסה בלימוזינה:

המאזדה 3 של אבא ממזמן כבר לא באופנה. היום לבת מצווה מגיעים בשיא הסטייל!
לימוזינה לבנה מפוארת במיוחד שתאסוף אותך ועוד מ 5 מהחברות שלך לסיבוב ברחבי תל אביב עד לפתח של המועדון. כל החברים כבר יחכו לך בכניסה למועדון עם השטיח האדום והצלמי פאפרצי. כל שנותר לך הוא רק ליהנות מהחום ואהבה שכל החברים מקרינים לך.. היי זו הבת מצווה שלך (:

 

 

מגנטים לאירוע:

מי מאתנו לא היה בבת מצווה בלי מגנטים.. נכון היום זה הטרנד מגנטים מגנטים ושוב מגנטים.

מגנטים בגדלים שונים, בצבעים שונים עם כיתוב שונה.. ככל שיש יותר מגנטים ככה לא שוכחים את מה שהלך באירוע. אז.. מה לכתוב על המגנט שלך?

 

 

עמדת זוהרים:

כן, כן היום אפשר להגיד שזה חובה בכל אירוע! משקפים בכל מיני צבעים, טבעות לד, שרשראות נוצצות, קרניים  ממש כמו ביום העצמות ישר לתוך האירוע שלך. בזמן שכל החברים קופצים את על הבר ביחד עם המפעילה מחלקת לכל מי שרוקד ועושה שמח..

 

 

שולחנות משחק:

שולחנות משחק לתחילת הערב מומלץ ביותר במיוחד עם לא משתמשים בשירותי הסעות. השולחנות משחק ממוקמים ברחבת הריקודים בתחילת הערב (20 דקות הראשונות) ולאחר מכן מפנים אותם דקות ספורות לפני הכניסה על השטיח האדום

 

 

בר מתוקים:

מי מאיתנו לא אוהב מתוקים? מי מאיתנו יכול להגיד לא לדבר שכולנו אוהבים? ילדים ומבוגרים כאחד יתקשו לעמוד מול בר ענקי המכיל מתוקים עם מלא נחשי גומי, מרשמלו, מסטיקים חמצוצים ועוד שלל מתוקים בצבעים וצורות שונות. מתאים לאחר הפסקת האוכל כקינוח ומעבר לריקודים.